top of page

Agnese 

  • Instagram

     No 2011.gada, kad Itālija pilnībā mani savaldzināja un nolaupīja manu sirdi, varu droši pievienoties Džuzepes Verdi teiktajam : “ Es jums varu atdot Visumu, ja vien jūs man atstājat Itāliju. Es dievinu mākslu…kad esmu viens ar savām piezīmēm, mana sirds sitas un asaras plūst no acīm  un manu emociju un prieka ir pārāk daudz, lai tos izturētu. “

     Man bija izdevība Itālijā dzīvot, mācīties valodu un strādāt 2 gadus. Šo gadu laikā, apceļojot vairāk kā 70 dažādas pilsētas, salas, tostarp Capri, Sardīniju un Sicīliju, es sajutu šo valsti kā savas otrās mājas.

     Arī mana pirmā SOULSTONES BY AGNESE ZELTIŅA rotu kolekcija, kas dienasgaismu ieraudzīja 2013. gadā nes itāļu nosaukumu - LA MIA SICILIA - MANA SICĪLIJA un viss, ko radīju nākamajos 10 gados ir saistīts ar Itāliju. 

     Mani fascinē itāļu vēsture, māksla, kultūra, izcilais ģērbšanās stils, kam neatrast analogu nekur pasaulē. Viņu ēšanas un kafijas dzeršanas kultūra, un galvenais - ģimeniskās vērtības. 

     Mana milzīgā aktrises pieredze gan uz teātra skatuves, gan kino, kā arī dzīvē, šīs 

nedēļas laikā ļaus jums klausīties manus Itālijas peredzes stāstus, apgūt skaistas itāļu valodas frāzes un dalīties ar savu izpratni par Itāliju. Savukārt es pati uzskatu, ka sieviešu kopībā un atbalstā ir milzīgs spēks, kas spēj dziedināt pat visaizvērtāko sirdi. Es palīdzēšu jums ieraudzīt sevi jaunā gaismā, iedrošinot jūs pasaulei izstāstīt savu īpašo - sievietes/mīlestības stāstu.

     Dalīšos ar savām vērtībām, pieredzes stāstiem un uzkrātajām zināšanām, lai drošā un atbalstošā vidē jums sniegtu iespēju paraudzīties uz sevi no jauna skatapunkta.

    Esmu no sirds pārliecināta, ka šī nedēļa būs mīlestības, skaistuma un jaunu draudzību piepildīta.

Rita.jpg

Rita

  • Instagram

    DonnaAmore idejas autore un radītāja. Dzīvespriecīga, radoša personība ar daudziem talantiem un hobijiem, kas piepilda un izkrāso manu ikdienu. Man patīk radīt un iedvesmot. Es esmu estēte, kura visu uztver vizuāli un skaistums mani pašu ļoti iedvesmo. Manu pieredzi, domas un emocijas ir veidojis mans dzīves ceļš, kurā esmu nu jau 51 gadu jauna laimīga sieviete, mamma 2 pieaugušiem bērniem, sieva, meita, draudzene - vienkārši sieviete un sapņotāja, kas nepārtraukti rada iespēju noticēt sev, ka kāds no sapņiem var piepildīties. Mani ļoti iedvesmo skaistas lietas un vietas. Itālija ir vieta, kuru esmu iemīlējusi un dievinu.
    Brīvajā laikā izbaudu kopābūšanu ar ģimeni un daudz ceļoju. Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja - sports, dejas un mūzika ir mana meditācija. Ļoti patīk gatavot ēdienus un uzņemt viesus pie skaisti un rūpīgi  klātiem
galdiem ar ziedu dekoriem. Kūku cepšana un desertu pagatavošana ir mana bauda, kurus radot, es smeļos enerģiju. 

     Baudu man sniedz arī stundām ilga sēdēšana skaistā vietā ar kafijas tasi un kūciņu, jo man svarīgi ir izbaudīt un sajust katru mirkli. Daudzus gadus krājusi pieredzi pašizaugsmes, skaistuma, labsajūtas un stila sfērā.
    DonnaAmore atpūtā varēsiet izbaudīt manas relaksējošās SPA masāžas, lai atslābinātu ķermeni un prātu.
Manuprāt, katras sievietes skaistums slēpjas tajā, ar kādu baudu un sajūsmu mēs izdzīvojam un piedzīvojam savu dzīvi, kā mēs veidojam savu realitāti, kā mēs mīlam sevi un cilvēkus sev apkārt. Tas ir par to, cik patiesas mēs esam pret savām vēlmēm un vajadzībām un cik drosmīgi realizējam savus sapņus un esam pateicīgas par visu, kas bija, ir un būs.
     DonnaAmore elegantā atpūta Toskānā Jums palīdzēs atpūsties, atjaunoties no ikdienas steidzīgā ritma, novērtēt vairāk sevi, komfortu, estētiku un veselīgu dzīves baudīšanu.

Tiekamies mūsu DonnaAmore elegantā atpūtā Toskānā, Itālijā!

1307f082-c9dc-4dcf-8308-4197efb8f471.JPG

Anete

     DonnaAmore brīvdienās par jums rūpēsies mūsu lieliskā menedžere Anete, kas ir arī profesionāla bārmene un lutinās mūs visas ar gardiem kokteiļiem. Viņa rūpēsies par jūsu labsajūtu un komfortu villā, organizēs izbraucienus uz vīna darītavu, pilsētiņu un atbildēs uz jebkuru jūsu jautājumu. Viņas pavadībā jums būs iespēja baudīt pēcpusdienas ar pasaulslaveniem kokteiļiem, dejas zem Toskānas saules, vakariņas itāļu mūzikas skaņās zem zvaigžņotām debesīm un daudz ko citu.
    Anetei ir vairāk kā 10 gadu pieredze pasākumu organizēšanā. Pēdējo 8 gadu laikā viņa ir strādājusi Itālijā, kā jogas retrīta menedžere, Francijas Alpu slēpošanas kūrortos, kā viesu koordinatore, komandas līdere un
kokteiļmeistare. Dažādās vietās Eiropā greznās villās un privātās mājās Anete organizē VIP ballītes, svinīgās(Gala) vakariņas, dzimšanas dienas, kāzas un retrītus.
    Sertificēta, profesionāla bārmene, kurai ir fantastiska pieredze kokteiļu mākslā(mixology).

4946b5c1-096b-4fda-8af0-72b7abfbb3d5.JPG
96b02fc6-f7e7-4a11-940a-22415277578b.JPG

Gregs - Chefs in Val īpašnieks

  • Instagram

     Visas nedēļas garumā mēs Jums piedāvāsim luksusa ēdienreizes. Par to parūpēsies mūsu augsti kvalificētais šefpavārs Gregs, kurš ir strādājis un guvis pieredzi Michelin star restorānos Londonā un Parīzē, kā arī 6 gadus
Mandarin Oriental Hotel Group.
    Vasaras sezonās Gregs strādā pa visu Eiropu uz jahtām, villās un privāti pie VIP personām. Ziemas sezonās viņš strādā Francijas Alpos -  Hip Hideouts, Val d’Isere.
    Gregs  sadarbojoties ar mūsu bārmeni radīs lielisku gaisotni ēdienreizēm - sagaidot jūs ar skaisti klātu galdu, izcili servētu ēdienu, vīnu un precīzi atspoguļotām šefpavāra vīzijām uz ēdamgalda.
    Un tas viss, Jums mūsu mīļās dāmas, lai jūs varētu tikai baudīt un
baudīt.

unnamed (1).jpg
image_6483441.JPG

Keitija - kvalificēta fitnesa un pilates trenere

  • Instagram

“Laiks ir kustības skaitlis, un laime ir savas kustības izjūta.” /Imants Ziedonis/ 

 

  Ķermenis, prāts un dvēsele ir mani labākie draugi. Zinu, ja viens no tiem jūtas atstāts novārtā - zobratiņš negriežas. Satvert un iepazīt katru savu mazāko kustību, domu un sajūtu - dzīves lielākais uzdevums. Caur treniņiem Itālijā baudīsim katra sevi konkrētajā dzīves brīdī, pateiksim savam ķermenim paldies un vienkārši ļausimies laimes hormoniem, ko kustība mums sniedz!

bottom of page